Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

W dniach 5-8 stycznia 2017 r. zorganizowaliśmy podróż geograficzną w Góry Stołowe do Kudowy Zdrój. Pod koniec 2016 roku członkowie sekcji zaproponowali zorganizowanie dodatkowego przedsięwzięcia, które nie zostało ujęte w planach na 2017 r.

Dzięki przychylności władz uczelni ale przede wszystkim dzięki determinacji członków Sekcji udało nam się zorganizować wspaniały wyjazd zimowy w Góry Stołowe.
W chłodne czwartkowe styczniowe popołudnie rozpoczęliśmy naszą wyprawę do Kudowy Zdrój. Po szczęśliwym dotarciu na miejsce nasz opiekun mjr Sabatowski przedstawił nam jakie są plany na kolejne dni.
W piątkowy poranek po śniadaniu z uwagi na znaczne opady śniegu postanowiliśmy dokonać rozpoznania szlaków i udaliśmy się na zimową wyprawę z Kudowy Zdrój na Błędne Skały i z powrotem.
Marsz był fantastyczny i zajął nam kilka godzin z powodu trudnych warunków terenowych. Rozgrzani marszem i wychłodzeni mrozem szczęśliwie wróciliśmy do naszego pensjonatu na zasłużoną obiadokolację oraz odpoczynek.
Sobota przywitała nas rekordowym tego roku mrozem dochodzącym nad ranem do 40 stopni poniżej zera.
Tego dnia zaplanowaliśmy wędrówkę po Białych Skałach. Aby zrealizować nasze plany nasz autokar miał nas podwieźć do Karłowa. Temperatura ekstremalnie niska utrudniła nam start ale w końcu udało nam się wyruszyć. To był kolejny piękny dzień w zimowej scenerii w górach. Białe Skały nas nie zawiodły i wszyscy szczęśliwie dotarli na metę w Karłowie, gdzie czekał na nas dzielny kierowca.
Powrót do Kudowy był opatrzony wspaniałymi wrażeniami z wyprawy.
Nasza podróż zakończyła się niestety ale i tradycyjnie w niedzielę, powrotem do Wyższej Szkoły Oficerskiej.
 

Back to top