Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Studenci mogą ubiegać się o zaliczenie praktyki studenckiej na podstawie zdobytego doświadczenia zawodowego pod warunkiem, że:

  • są zatrudnieni na podstawie stosunku pracy/służbowego,
  • wykonują pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną (umowa o dzieło, umowa zlecenie),
  • brali udział w stażu (w ramach m.in. projektu unijnego, skierowania z Powiatowego Urzędu Pracy, programu stażowego danej firmy),
  • prowadzą działalność gospodarczą.

W tym celu należy:

  • zalogować się na swoje konto w module Wirtualna Uczelnia -> w grupie spraw "Praktyki" -> wybrać opcję "wniosek o zaliczenie praktyki na podstawie doświadczenia zawodowego",
  • dołączyć "skany" 2 dokumentów:

Załącznik nr 1 - Zaświadczenie:

  • z zakładu pracy o zatrudnieniu,
  • potwierdzające realizację zlecenia/dzieła
  • potwierdzające udział w stażu
  • wydruk z CEIDG potwierdzający prowadzenie działalności gospodarczej

Załącznik nr 2 - Zakres obowiązków/czynności:

  • na zajmowany stanowisku
  • opis zakresu/przedmiotu zlecenia/dzieła
  • w trakcie odbywanego stażu,
  • zakres prowadzonej działalności

Ostatni etap:

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, oba dokumenty (wersje papierowe) Student dostarcza do Dziekanatu.

Back to top