Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

ROK AKADEMICKI 2016/2017 

 Rok studiów

Forma studiów 

 Tytuł, imię i nazwisko opiekuna  E-mail
 STUDIA WOJSKOWE-LICENCJACKIE
 I  stacjonarne  kpt. mgr Zbigniew SZYMOCHA  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 II  stacjonarne  kpt. mgr Dariusz GĄSIOR  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 III  stacjonarne  kpt. dr Szymon MARKOWSKI  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 STUDIA WOJSKOWE-MAGISTERSKIE
 I  stacjonarne  kpt. dr Gustaw MICHALEWSKI  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 II   stacjonarne  kpt. dr Mariusz FALKOWSKI  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 STUDIA CYWILNE-LICENCJACKIE
 I  stacjonarne  mgr Agnieszka WANIEWSKA  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 II  stacjonarne  mgr Agnieszka WANIEWSKA  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 III  stacjonarne  mgr Agnieszka WANIEWSKA  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 I  niestacjonarne  mgr Michał NOWAK  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 II  niestacjonarne  mgr Michał NOWAK  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 III   niestacjonarne  dr Maciej WALCZYŃSKI  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 STUDIA CYWILNE-MAGISTERSKIE
 I  stacjonarne  mgr inż. Magdalena KOWACKA  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 II  stacjonarne  mgr inż. Magdalena KOWACKA  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 I  niestacjonarne  dr Dorota BALCERZYK  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 II  niestacjonarne  dr Dorota BALCERZYK  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top