Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Członkowie Naukowego Koła Edukacji i Promocji Bezpieczeństwa w Dniu Dziecka spotkali się z dziećmi Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. W związku ze zbliżającymi się wakacjami zarówno kierownictwo Centrum, jaki i studenci uznali za zasadne że przydatnym prezentem z okazji tego święta będzie wyposażenie dzieci i młodzież w wiedzę z zakresu bezpiecznych zachowań podczas wakacji a także w ruchu drogowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i w związku z chęcią uczynienia „dobrego uczynku" studenci poprzez różne formy praktyczne tj. quizy i zabawy przekazali niezbędną wiedzę wszystkim uczestnikom. Dzieci były przeszczęśliwe czego dały wyraz przez aktywne uczestnictwo a także przekazywane słowa uznania.

Studenci z kolei cieszyli się, że m.in. dzięki nim uczestnicy szkolenia nie tylko dobrze się bawili, ale również nauczyli się wielu przydatnych dla nich rzeczy.

Powyższe skłoniło do refleksji, że spotkanie tego typu było pierwszym, które rozpoczęło kolejny cykl naszych przedsięwzięć.

Za zorganizowanie tego spotkania a także za profesjonalne przeprowadzenie zajęć członkowie Koła wraz z jego opiekunem otrzymali podziękowania od Dyrekcji i opiekunów ośrodka.


Tekst – kpt. dr inż. Barbara Kaczmarczyk
Zdjęcia – Anna Müller

Back to top