Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Kpr. pchor. Karol Miąsko wywalczył międzynarodowy zawodowy pas mistrza Niemiec federacji WKN w kategorii - 87kg podczas 4. gali X'ite Fight Night. Walka odbyła się w miejscowości Trittau w Niemczech. Walczono na dystansie 4 x 2 minuty.

zdjęcia: kpr. pchor. Karol Miąsko

W minionym tygodniu na Węgrzech odbył się Klubowy Puchar Świata (Wrestling World Clubs Cup) w zapasach w stylu klasycznym. W składzie reprezentacji Polski wystąpił plut. pchor. Michał Kośla. Reprezentacja Polski w fazie grupowej spotkała między innymi Iran i Rosję, oba państwa dominują w świecie zapaśniczym. W walce z Iranem słuchacz WSOWL zmierzył się z Mohammadali Gereai'em (Wojskowym Mistrzem Świata) i po 6-minutowej walce przegrał nieznacznie na punkty 5:2. W ostatniej walce o awans z grupy Polska zmierzyła się z Kirgistanem. Plutonowy podchorąży Kośla zmierzył się w tym pojedynku z Nurbek Abducaniev'em i zwyciężył bez straty punkty 5:0. Ostatecznie Polska zremisowała z Kirgistanem 4:4 i o awansie z grupy zdecydowały małe punkty techniczne, których Kirgistan miał więcej. Polska zajęła ostatecznie 4 miejsce w grupie.

Podchorążowie są instruktorami Sekcji Walki w Bliskim Kontakcie.

zdjęcia: plut. pchor. Michał Kośla