Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Giełda kół i sekcji działających w WSOWL to pierwsze wydarzenie, które zostało zorganizowane przez Leadership Section.

- Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie wszystkich kół i sekcji działających czynnie w naszej uczelni. Studenci dzielili się swoimi sukcesami, osiągnięciami i pasjami – mówi koordynatorka wydarzenia, studentka kierunku Bezpieczeństwo Narodowe, Justyna Radelczuk.

Chętni mogli zapoznać się zarówno z obszarem działalności poszczególnych sekcji, jak i z dokonaniami, jakie mają na swoim koncie. Wszyscy, którzy wzięli udział w wydarzeniu mieli możliwość przystąpienia do wybranego przez siebie koła lub sekcji poprzez wypełnienie odpowiedniej deklaracji.

Uroczystego otwarcia Giełdy dokonał Prorektor ds. dydaktyczno-naukowych płk dr Lesław Wełyczko. Pułkownik zachęcał do wzięcia udział w wydarzeniu, ponieważ jest to idealna okazja do wzajemnej inspiracji, a także dzielenia się swoją kreatywnością oraz twórczością.

- Podczas wydarzenia można było odwiedzić 21 stanowisk, z czego 13 stanowiły sekcje, a 6 koła. Ponadto swoje stanowisko miał chór oraz gość specjalny – Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, czyli inicjatywa mająca na celu rozwój przedsiębiorczości wśród młodych Polaków i pomagająca początkującym przedsiębiorcom w prowadzeniu własnej firmy – informuje Klaudia Hańczyk, z Leadership Section.
Giełda kół i sekcji stanowiła okazję do zapoznania się z funkcjonowaniem organizacji działających w WSOWL. Organizacje studenckie po raz pierwszy miały okazję do zaprezentowania się na taką skalę, przez co ich stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem.


Back to top