Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Krystian Chramęga to kolejny sportowiec z naszej Uczelni trenjący sztuki walki, który ma za sobą wiele znaczących sukcesów zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Pasja do sztuk walki zaczęła się sześć lat temu od uprawiania Taekwondo w klubie Tiger Dzierżoniów, w którym osiągnął wiele sukcesów. Trzykrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski ITF light contact do 88 kg, zajął trzecie miejsce w Yokoso Dutch Open Kickboxing, drugie miejsce na Mistrzostwach Świata Taekwondo w Coventry i również drugie miejsce na Mistrzostwach Europy Taekwondo w Wieliczce.
To tylko niektóre osiągnięcia Krystiana. Do znaczących osiągnięć zaliczyć należy również: drugie miejsce na Mistrzostwach Europy Kickboxing w Davos w Szwajcarii, Mistrzostwo Polski w wadze do 84 kg w Amatorskiej Lidze MMA 49 oraz pierwsze miejsce w Pucharze Polski Tiger Cup 2016.
- Pierwszą walkę zawodową wygrałem na gali Muay Thai Open Poland w Świebodzicach pod koniec ubiegłego roku – mówi zawodnik.
W ostatnim czasie nie zwalnia tempa. W Trzebnicy stoczył swoją drugą zawodową walkę promowaną pod nazwą Heroes Fight Time. Wygrał ją przez nokaut w trzeciej rundzie.
23 kwietnia br. zawodnik weźmie udział w Mistrzostwach Polski Taekwon-do ITF w Oleśnicy. W przypadku wygranej otworzą one Krystianowi drogę do kolejnych startów na Mistrzostwach rangi Europy i Świata.