Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Na terenie wrocławskiego Morskiego Oka odbył się niezwykle wymagający bieg z przeszkodami Men Expert Survival Race, podczas którego zawodnicy z WSOWL zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W biegu udział wzięło ponad 2000 zawodników z całej Polski. Rywalizowali na trasie o długości 12 km, gdzie musieli zmierzyć się z wieloma wymagającymi przeszkodami.
Najszybszym reprezentantem WSOWL okazał się st. szer. pchor. Mikołaj Żochowski (5 kompania szkolna), który zajął 6 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej, chwilę po nim linię mety przekroczył st. szer. pchor. Łukasz Plata (5 kompania szkolna) zajmując 8 miejsce, a st. szer. pchor. Mateusz Czuryło (5 kompania szkolna) uplasował się na pozycji 14.