Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Baner nowy WZ

Czy wiesz, że…

…według ekspertów wojskowych kanału Discovery Historia

KTO Rosomak został najwyżej sklasyfikowanym kołowym transporterem opancerzonym piechoty?

… the Virtual Battle Space to flagowy program treningowy amerykańskiej armii?

… na „Śnieżniku” możesz stanąć oko w oko z afgańskim terrorystą?

A czy wiesz, że to wszystko oferuje Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu?

Właśnie tutaj masz możliwość udziału:

  • w wirtualnym kursie na systemie Virtual Battle Space 3 (VBS3),
  • w kursie na wirtualnej strzelnicy "Śnieżnik",
  • w kursie nauki jazdy na symulatorze KTO Rosomak Jaskier.

Wystarczy, że pomożesz nam w rekrutacji studentów na rok akademicki 2017/2018. Powiedz o naszej uczelni swoim znajomym - zachęć ich do studiowania na cywilnym kierunku Zarządzanie (stacjonarne i niestacjonarne I stopnia oraz niestacjonarne II stopnia). Jeśli ktoś z nich dołączy do grona studentów WSOWL, Ty będziesz mógł wziąć udział w kursach, w których do tej pory uczestniczyli tylko studenci wojskowi i słuchacze kursów oficerskich - zupełnie za darmo, pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Zasady są proste:

  1. Wypełnij formularz "Polecającego" i zostaw go w sekretariacie Wydziału Zarządzania (gabinet 3.032) lub prześlij formularz drogą mailową do koordynatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularze należy składać do ostatniego dnia rekrutacji uzupełniającej (wrzesień 2017).
  2. Zadbaj, aby osoby, które poleciłeś, dopełniły wszystkich formalności związanych z procesem rekrutacji na studia stacjonarne lub niestacjonarne I stopnia lub niestacjonarne II stopnia na cywilnym kierunku Zarządzanie.
  3. Poproś ich o wypełnienie i dostarczenie formularza "Kandydat" do sekretariatu Wydziału Zarządzania (gabinet 3.032) lub przesłanie drogą mailową (skan formularza) do koordynatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  4. Jeśli ktoś z poleconych przez Ciebie znajomych ukończy I semestr studiów cywilnych na kierunku Zarządzanie, weźmiesz udział w wybranym przez siebie kursie. Jeśli to będzie dwóch znajomych - dwa kursy, jeśli trzech lub więcej znajomych, będziesz mógł uczestniczyć we wszystkich oferowanych kursach.

Kursy oferowane w ramach akcji:

  • wirtualny kurs na systemie Virtual Battle Space 3 (VBS3) - 8 godzin szkolenia,
  • kurs na wirtualnej strzelnicy "Śnieżnik" - 4 godziny szkolenia,
  • kurs nauki jazdy na symulatorze KTO Rosomak Jaskier - 2 godziny szkolenia.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy studenci cywilni studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Wszystkie informacje i formularze są dostępne na stronie WSOWL (www.wso.wroc.pl) w zakładce "Dla studenta"/"Wydział Zarządzania"/"Aktualności", w sekretariacie Wydziału Zarządzania lub drogą mailową u koordynatora.

 

 Formularze

 

  Ulotka reklamowa

 

Dziekan Wydziału Zarządzania płk. dr hab. inż. Tomasz Smal

Koordynator: Marta Gaj

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top