Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Baner nowy WZ

W dniach 17-18 maja 2017 w wyjątkowym klimacie Zamku Kliczków, odbyła się V. Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Dylematy współczesnego zarządzania”, zorganizowana przez Wydział Zarządzania WSOWL.

W Konferencji udział wzięło 61 osób z 8 ośrodków akademickich z całej Polski, w tym: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Politechnika Częstochowska, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Uniwersytet Łódzki oraz kadra naukowo-dydaktyczna Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Konferencja składała się z pięciu sesji plenarnych, w tym z sesji młodych naukowców.

Na zakończenie Konferencji Dziekan Wydziału Zarządzania płk dr hab. inż. Tomasz Smal uroczyście podsumował efekty wspólnej pracy naukowej oraz serdecznie podziękował współorganizatorom, wręczając pamiątkowe statuetki Wydziału Zarządzania. Podkreślił jak ważna jest współpraca w zakresie działalności naukowej oraz dodał, że liczymy na jej intensyfikację w przyszłości. Zaprosił również wszystkich uczestników na kolejną edycję Konferencji, która zaplanowana jest na 16-17 maja 2018 roku.


 

Back to top